مترو دارد استخدام می‌کند: بیاموزید چگونه برای شغل‌ها درخواست کرد

یک شغل در ساب‌وی یعنی بیشتر از آنکه بهترین ساندویچ را برای مشتریان خود ایجاد کنید. این دربارهٔ تبدیل شدن به قسمتی از یک شرکت است که ارزش گذاشتن به هر کارمند و مشارکت‌های آنان را می‌داند. هر کارمند در ساب‌وی می‌داند که خدمات به مشتریان و بازگرداندن به جوامع بسیاری برای شرکت ارزش دارد.

اگر جزو افرادی هستید که به دنبال یک شغل پایدار با درآمد ثابت هستند، ساب‌وی بهترین فرصت‌ها را برای شما دارد. فرصت‌های شغلی ساب‌وی رنگارنگ و در مناطق مختلف متغیر هستند، اما در کل نیازهای یکسانی دارند.

ADVERTISEMENT

برای آگاهی از روش‌های اعمال برای شغل‌های خالی در ساب‌وی امروز، راهنمای زیر را بررسی کنید.

مترو دارد استخدام می‌کند: بیاموزید چگونه برای شغل‌ها درخواست کرد
منبع تصویر: E4S

فرصت‌های شغلی بسیار درخواست‌شده در ساب‌وی

سابوی فرصت‌های شغلی زیادی برای افرادی که به دنبال یک شغل پایدار هستند دارد.

مترو دارد استخدام می‌کند: بیاموزید چگونه برای شغل‌ها درخواست کرد
منبع تصویر: Indeed

آن‌ها دارای گستره‌ی وسیعی از گزینه‌ها براساس سطح مهارت شما و تحصیلات شما هستند.

ADVERTISEMENT

این به این معناست که شما می‌توانید از میان تعداد زیادی شغل مختلفی که برای اعمال درخواست آن‌ها وجود دارد انتخاب کنید، اما برخی از جایگاه‌ها بسیار درخواست‌شده هستند و در حال حاضر این روزها استخدام می‌کنند. تمامی آن‌ها را در زیر بررسی کنید.

هنرمندان ساندویچ

هنرمندان ساندویچ عنصر اصلی ساب‌وی است. آن‌ها معمولاً مسئول ساخت بهترین ساندویچ‌ها در جهان هستند. آن‌ها اغلب اولین نفری هستند که شما را در فروشگاه استقبال می‌کنند، سفارش شما را دریافت می‌کنند، آن را آماده می‌کنند و بهترین حالت ممکن تازه به شما ارائه می‌دهند.

آن‌ها همچنین به تهیه غذا با رعایت استانداردهایی که توسط دولت و شرکت تعیین شده‌اند، می‌پردازند.

ADVERTISEMENT

سرپرستان شیفت

سرپرستان شیفت به‌طور مستقیم یک تیم از هنرمندان ساندویچ را در طول یک شیفت خاص مدیریت می‌کنند. آن‌ها مسئول کلیه فعالیت‌های انجام شده در طول آن شیفت هستند که تحت نظر و مدیریت مدیر فروشگاه قرار دارد.

این سرپرستان‌ها به هنرمندان ساندویچ در اجرای کارشان کمک می‌کنند و کنترل کیفیت را قبل از تحویل سفارشات به مشتریان انجام می‌دهند. آن‌ها اغلب جایگزین نقش هنرمندان ساندویچ می‌شوند در صورت کمبود پرسنل در محل کار.

مدیران فروشگاه

مدیران فروشگاه معمولاً مسئول عملیات هر فروشگاه یا رستوران هستند. آن‌ها اطمینان می‌حاصل کنند که هر کارمند پروتکل‌های عملیاتی و رویه‌های ایمنی غذا را رعایت می‌کند.

مدیران فروشگاه پرسنل خود را آموزش می‌دهند تا بهترین کارمندان باشند و شکایت‌های مشتریان را دست کنند. آن‌ها همچنین مسئول آماده‌سازی محصول، کنترل موجودی و امنیت تمامیت ساختمان می‌باشند.

فواید کار در ساب‌وی

کار کردن در رستوران ساب‌وی دارای فواید بسیار زیادی است. برای بسیاری از افراد، این فواید نه تنها زندگی شغلی آن‌ها را ارزشمند می‌کند بلکه آینده مالی تضمینی را برای‌شان ایجاد می‌کند.

مترو دارد استخدام می‌کند: بیاموزید چگونه برای شغل‌ها درخواست کرد
منبع تصویر: E4S

بسیاری از کارمندان همچنین از این فواید بهره می‌برند تا به آن‌ها در به‌دست‌آوردن تعادل سالم بین زندگی شغلی و شخصی کمک کند.

یادگیری و رشد

تمام کارمندان فرصت‌های توسعه حرفه‌ای ارائه می‌شود که به آن‌ها امکان می‌دهد در حالی که در شرکت ساب‌وی ادامه می‌دهند، یاد بگیرند و رشد کنند. 

هیچکس در شرکت ساب‌وی به مدت سال‌ها در یک موقعیت ثابت باقی نمی‌ماند. شما همیشه فرصت رشد با شرکت ساب‌وی از طریق این فرصت‌ها و برنامه‌هایی که توسط شرکت اجرا می‌شود، خواهید داشت.

فرهنگ کاری

فست فود سابوی فرهنگ کاری ایمن و متنوعی را ارائه می‌دهد که افراد از سراسر جهان را پذیرفته می‌کند.

هر کارمند گوش شنوا و احترام گذاشته شده است تا محیطی از نوآوری، همکاری و کار تیمی را ترویج دهد. هیچ جایی نمی‌توانید شرکتی را ببینید که با کارمندانش مشغول باشد.

مزایای کارمندان

کارمندان رستوران ساب‌وی، علاوه بر دریافت مزایای بهداشتی و دندانی، از برنامه‌های آموزشی نیز بهره‌مند می‌شوند تا مهارت‌های جدیدی را برای فرصت‌های پیشرفت در آینده یاد بگیرند.

علاوه بر این، رویدادهای سازنده تیم و رویدادهای خانوادگی برگزار می‌شود تا اطمینان حاصل شود همه در رستوران ساب‌وی، شامل خانواده‌هایشان، روابط سالمی با یکدیگر داشته باشند.

درخواست استخدام در جای خالی شغلی در رستوران سابووی

با توجه به پتانسیل رشد و درآمد بالا که می‌توانید با کار در رستوران سابووی به آن دست یابید، ممکن است علاقه‌مند باشید که بیشتر در مورد فرآیند استخدام آن‌ها بدانید.

مترو دارد استخدام می‌کند: بیاموزید چگونه برای شغل‌ها درخواست کرد
منبع تصویر: رستوران سابووی

فرآیند استخدام آن‌ها بسیار ساده است. برای افزایش شانس‌های بهتری برای استخدام شدن، مراحل زیر را دنبال کنید.

توجه داشته باشید که این روش آنلاین استخدام آن‌ها است، که به طور کلی شناخته شده است که به شما بالاترین فرصت برای استخدام توسط این شرکت را ارائه می‌دهد.

آماده‌سازی مدارک

هنگام درخواست برای شغل‌های خالی، تمام متقاضیان باید حداقل به سن قانونی برای کار رسیده باشند. داشتن مدرک فارغ‌التحصیلی دبیرستان یا هر مدرک تحصیلی معادل پیشنهاد می‌شود.

متقاضیان باید توانایی درک و استقرار دستورات بر اساس آموزش را داشته باشند.

مدارکی همچون کارت شناسایی دولتی، شناسنامه و سایر مدارک نیز باید هنگام درخواست ارائه شوند.

انتخاب بهترین فرصت شغلی

در شبکه‌ی رستوران‌های سابوی تعداد زیادی فرصت شغلی وجود دارد. شما می‌توانید تمام آن‌ها را در وب‌سایت رسمی در صفحه‌ی حرفه‌ای مشاهده کنید که در آن‌جا تمام فرصت‌های شغلی مورد نیاز برای برنامه‌نویسی موجود است.

متقاضیان همچنین می‌توانند از تابع جستجو برای یافتن بهترین فرصت شغلی که با مهارت‌ها و تجربیاتشان همخوانی دارد، استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مسئولیت‌های نقش و نرخ حقوق تخمینی، توضیحات شغلی کامل را بخوانید.

درخواست برای شغل

به محض پیدا کردن نقش کامل، بر روی دکمه ‘درخواست’ کلیک کنید تا فرایند درخواست را آغاز کنید. فرم درخواست آنلاین را پر کنید و سند‌های لازم را بارگذاری کنید.

حتما به مرور کلیه فرم درخواست برای اشتباهات املایی توجه کنید و مطمئن شوید که تمامی سند‌ها به درستی بارگذاری شده‌اند. هنگامی که انجام شد، روی ارسال کلیک کنید.

حضور در مصاحبه

پس از چند روز، با شما تماس خواهند گرفت تا برنامه زمانی مصاحبه شما را اعلام کنند. در تاریخ معین به دفتر آنها بروید تا در مصاحبه شرکت کنید.

به تمامی سوالاتشان به امانت پاسخ دهید. ممکن است پس از آن ارزیابی‌ای انجام شود تا آنها بتوانند سطح مهارت‌ها و توانایی‌های شما را درک کنند.

این فرصت را برای درخواست بازخورد بهره ببرید و به یاد داشته باشید که از جزئیات تماس آنها پرس و جو کنید در صورت نیاز به بروزرسانی‌ها.

امضای پیشنهاد کار

هنگام انتخاب شدن، شما یک پیشنهاد کار دریافت خواهید کرد. پیشنهاد را بررسی کنید تا ببینید آیا با شرایط موافق هستید و سپس آن را امضا کنید اگر تمایل دارید کار را بپذیرید.

شما همراه با سایر کارمندان جدید دوره‌ی آموزشی ورود به سازمان را طی خواهید کرد و سپس با آموزش‌های خود ادامه خواهید داد.

دوره‌ی آموزشی به مدت تا چند ماه ادامه خواهد داشت، به وابستگی نقش کاری. تبریک می‌گوییم، اکنون جزو خانواده‌ی سابووی هستید.

نتیجه‌گیری

آیا این اولین باری است که برای کار درخواست می‌دهید یا می‌خواهید برای یک شرکت که امکانات رشد حرفه‌ای و شخصی ارائه می‌دهد کار کنید، یادگیری راه ارسال درخواست برای پر کردن واکنش‌های شغلی بسیار مهم است تا بتوانید به خانواده ساب‌وی بپیوندید. امروز سفر ساب‌وی خود را شروع کنید و به سوی یک آینده مالی امن‌تر حرکت کنید!

در زبان دیگری بخوانید