Subway otsib töötajaid: Õpi, kuidas täna ametikohtadele kandideerida

Töö Subway’s tähendab rohkemat kui parima võileiva valmistamist oma klientidele. See on kõik sellest, et olla osa ettevõttest, mis hindab iga töötajat ja nende panust. Iga Subway töötaja teab, et klienditeenindus ja kogukonnale tagasi andmine on ettevõttele oluline.

Kui kuulud nende paljude inimeste hulka, kes otsivad stabiilset tööd, mis pakub püsivat sissetulekut, siis Subway pakub sulle parimaid võimalusi. Subway tööpakkumised on mitmekesised ja erinevad piirkonniti, kuid neil on üldiselt samad nõuded.

ADVERTISEMENT

Uuri allpool olevast juhendist, kuidas täna Subway tööpakkumistele kandideerida.

Subway otsib töötajaid: Õpi, kuidas täna ametikohtadele kandideerida
Pildiallikas: E4S

Kõige nõutumad töökohad Subway’s

Subway’l on palju karjäärivõimalusi inimestele, kes otsivad stabiilset tööd. 

Subway otsib töötajaid: Õpi, kuidas täna ametikohtadele kandideerida
Pildi allikas: Indeed

Nad pakuvad laias valikus võimalusi, olenevalt teie oskustasemest ja haridustasemest. 

ADVERTISEMENT

See tähendab, et võite valida paljude töökohtade vahel, millele kandideerida, kuid mõned kohad on üsna nõutud ning praegu on neil vabad töökohad. Vaadake neid kõiki allpool.

Võileivameistrid

Võileivameistrid on Subway jaoks väga olulised. Nad vastutavad maailma parimate võileibade valmistamise eest. Tihtipeale tervitavad nad sind poes esimesena, võtavad tellimuse vastu, valmistavad selle ja serveerivad nii värskelt kui võimalik. 

Nad järgivad toiduohutusstandardeid nii valitsuse kui ka ettevõtte poolt seatud juhiste kohaselt.

ADVERTISEMENT

Vahetuse juhatajad

Vahetuse juhatajad juhivad otseselt võileibade kunstnike meeskonda antud vahetuse ajal. Nad vastutavad kogu operatsioonide eest selles vahetuses, mis on jälgimise all ja kogu aeg kaupluse juhataja juhtimise all.

Need juhatajad aitavad võileibade kunstnikel nende töös ning tagavad kvaliteedikontrolli enne kui tellimused antakse klientidele. Neil tuleb sageli asendada võileibade kunstniku roll töötajate nappuse korral.

Poejuhatajad

Poejuhatajad vastutavad sageli iga poe või restorani tegevuste eest. Nad tagavad, et iga töötaja järgib toimimisprotokolle ja toiduohutuse protseduure.

Poejuhatajad koolitavad oma personali, et nad oleksid parimad töötajad ning tegelevad klientide kaebustega. Lisaks tegelevad nad tootevalmistamise, inventuuri kontrolli ja terve hoone turvalisusega.

Subway töötamise eelised

Subway’s töötamine pakub palju eeliseid ja positiivseid külgi. Paljude jaoks muudavad just need töötajate hüved nende aja ettevõttes väärtuslikuks, aidates luua kindla finantsseisundi tulevikuks.

Subway otsib töötajaid: Õpi, kuidas täna ametikohtadele kandideerida
Pildi allikas: E4S

Paljud töötajad kasutavad neid hüvesid ka selleks, et saavutada tervislik töö- ja eraelu tasakaal.

Õppimine ja areng

Kõikidel töötajatel on võimalus osaleda erialasel arengul, mis võimaldab neil õppida ja kasvada Subway’s töötades. 

Subway’s ei jää keegi pikaaegse töötamise järel samale kohale. Sul on alati võimalus Subway’s kasvada nende võimaluste kaudu ja ettevõtte poolt juhitud programmide kaudu.

Töökeskkond

Subway pakub turvalist ja mitmekesist töökultuuri, mis aktsepteerib inimesi üle kogu maailma. 

Iga töötajat kuulatakse ja koheldakse, et edendada uuenduslikku, koostööd toetavat ja meeskonnatööle suunatud keskkonda. Kusagil mujal ei näe te ettevõtet, mis nii tugevalt oma töötajatega seotud oleks.

Töötaja hüved

Subway töötajad saavad tervise- ja hambaravikindlustust ning arenguprogramme, mis aitavad neil omandada uusi oskusi tulevaste edutamisvõimaluste jaoks.

Samuti toimuvad meeskonnatöö üritused ja pereüritused tagamaks, et kõigil Subway töötajatel, sealhulgas nende peredel, on tervislikud suhted üksteisega.

Kandideerimine töökohtadele Subway’s

Arvestades kasvupotentsiaali ja võimalust teenida Subway’s töötades palju, võid olla huvitatud rohkem teada saamisest nende töölevõtuprotsessi kohta. 

Subway otsib töötajaid: Õpi, kuidas täna ametikohtadele kandideerida
Pildi allikas: Subway

Nende töölevõtuprotsess on väga lihtne. Et suurendada oma võimalusi tööle saamisel, järgi allpool toodud samme. 

Pange tähele, et see on nende veebipõhine töölevõtuprotsess, mis on üldiselt tuntud kui parim võimalus ettevõtte juures tööle saamiseks.

Valmistumine nõuete täitmiseks

Töökohtadele kandideerides peavad kõik taotlejad olema vähemalt töötamiseks seaduslikus vanuses. Keskkooli lõputunnistus või muu samaväärne haridustase on väga soovitatav. 

Taotlejatel peab olema võime mõista ja rakendada koolituse põhjal antud juhiseid. 

Dokumendid nagu teie isikut tõendav dokument, sünnitunnistus ja teised tuleb samuti esitada taotluse esitamisel.

Valige parim tööpakkumine

Subwayl on palju tööpakkumisi. Kõiki neid saate vaadata ametlikul veebisaidil karjäärilehelt, kus saate tutvuda kõigi nõutavate ametikohtadega, millele saab kandideerida.

Kandideerijad saavad kasutada ka otsingufunktsiooni kõige sobivama töövõimaluse leidmiseks, mis vastab nende oskustele ja kogemustele.

Lugege kogu töökirjeldus läbi, et saada rohkem teavet rolli kohustuste ja hinnangulise palgataseme kohta.

Tööle kandideerimine

Kui oled leidnud sobiva rolli, klõpsa nupul Rakenda, et alustada taotlusprotsessiga. Täida veebipõhine taotlusvorm ja laadi üles nõutud dokumendid.

Ära unusta kontrollida kogu taotlusvormi õigekirja vigade osas ja veendu, et kõik dokumendid on korrektselt üles laetud. Kui oled valmis, klõpsa nupul Esita.

Intervjuul osalemine

Mõne päeva pärast võtavad nad teiega ühendust, et anda teile intervjuu ajakava. Minge nende kontorisse kokkulepitud kuupäeval intervjuule.

Vastake kõigile nende küsimustele võimalikult ausalt. Seejärel võib järgneda hindamine, et aidata neil mõista teie oskuste taset ja võimeid.

Kasutage võimalust tagasiside saamiseks ning mäletage küsida nende kontaktandmeid, kui vajate uuendusi.

Tööpakkumise allkirjastamine

Valituks osutumisel saate tööpakkumise. Vaadake pakkumist, et näha, kas nõustute tingimustega, ja seejärel allkirjastage see, kui soovite töö vastu võtta.

Lähete uue töötaja sissejuhatusele koos teiste uute töötajatega ning seejärel jätkate oma koolitusega.

Koolitusperiood võib kesta paar kuud sõltuvalt rollist. Palju õnne, nüüd olete Subway pere liige.

Järeldus

Kas see on sinu esimene kord tööle kandideerimisel või soovid töötada ettevõttes, mis pakub isiklikku ja professionaalset arengut, on oluline õppida, kuidas kandideerida töökohtadele, et saaksid liituda Subwayga. Alusta täna oma Subway teekonda ja liigu kindlama finantsilise tuleviku poole!

Loe teises keeles