Zjistěte, jak se připojit k týmu 7-Eleven: Průvodce žádostí

Existuje tolik možností pracovních příležitostí, na které se můžete přihlásit, pokud víte, kde je najít. Jedním z nejlepších míst, kde hledat práci, je skryto na očích. Můžete si všimnout těchto samoobsluh na téměř každém rohu ulice ve vašem městě.

7-Eleven je globální značkou, která poskytla stovkám a tisícům lidí stabilní, dlouhodobé pracovní místo. Nabízí nespočet zaměstnaneckých výhod a pozitivní pracovní prostředí, které produkuje loajální zaměstnance.

ADVERTISEMENT

Pokud vás to zajímá, podívejte se na článek níže. Tento průvodce aplikací vám také pomůže zjistit, jak se připojit k týmu 7-Elevenu.

Zjistěte, jak se připojit k týmu 7-Eleven: Průvodce žádostí
Zdroj obrázku: VietnamBiz

Kde najít pracovní místa 7-Eleven

Abyste mohli začít svou cestu k podání žádosti, musíte začít od samého začátku. Musíte zjistit, kde můžete najít pracovní místa v síti 7-Eleven a zda jsou dostupná ve vaší oblasti.

Zjistěte, jak se připojit k týmu 7-Eleven: Průvodce žádostí
Zdroj obrázku: LiveJapan

Většina uchazečů je ochotnější přijmout práci, pokud jsou tyto příležitosti poblíž. Zde jsou některé z nejlepších způsobů, jak se dozvědět, kde najít pracovní místa v síti 7-Eleven.

ADVERTISEMENT

Navštívení místního obchodu

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda jsou v obchodě 7-Eleven dostupné pracovní místa k přihlášení, je navštívit obchod a osobně se na to zeptat.

Můžete se optat manažera obchodu na jakékoli volná pracovní místa, pro které byste mohli být kvalifikováni.

Manažer vám poté poskytne seznam požadavků, které máte přinést, a pokud již máte životopis, dejte ho a začněte s procesem náběru.

ADVERTISEMENT

Zkuste Navštívit Webové Stránky

Dalším dobrým způsobem, jak najít další volná pracovní místa, je prostřednictvím jejich oficiálních webových stránek. Přejděte na jejich webové stránky a klikněte na sekci Kariéra.

Na domovské stránce uvidíte všechna dostupná pracovní místa stejně jako ta, která jsou poptávána. Můžete vyhledávat konkrétní kariéry pomocí funkce vyhledávání a možnosti filtru.

Webové stránky nabízí velmi jasný popis dostupných pracovních míst, takže budete vědět, zda máte nárok na podání přihlášky.

Kariérní akce a veletrhy pracovních příležitostí

Kariérní akce a veletrhy pracovních příležitostí jsou často pořádány obrovskými společnostmi jako je 7-Eleven s cílem zvýšit počet zaměstnanců, zejména když mají naléhavou potřebu nových pracovníků.

To se často stává, když společnosti expandují do nových oblastí nebo území a hledají zaměstnance ve velkém množství. Jelikož ty společnosti hledají právě tebe, je to pro tebe ideální příležitost dostat se co nejrychleji do práce.

Příprava na podání žádosti o otevřená pracovní místa v 7-Eleven

Nyní, kdy víte, kde můžete podat žádost o práci v 7-Eleven, měli byste začít s přípravou. 

Zjistěte, jak se připojit k týmu 7-Eleven: Průvodce žádostí
Zdroj obrázku: The Japan Times

Příprava je klíčem k získání zaměstnání, a čím více víte, co připravit, tím lépe budete vybaveni k zvládnutí různých situací během procesu přihlášení a tím více budete informováni o krocích v náborovém procesu.

Seženěte potřebné dokumenty

První věcí, kterou musíte udělat, je sehnat potřebné dokumenty. Tento krok zabere hodně času, zejména pokud je to poprvé, co žádáte o práci.

Některé dokumenty, jako jsou rodné listy, vládou vydávané pasy, čísla sociálního zabezpečení a další, trvají pár dní na zpracování, takže si musíte rezervovat čas na přípravu.

Musíte mít také připravené fyzické nebo digitální kopie těchto dokumentů podle toho, jak chcete podat přihlášku.

Praktické otázky na pohovor

Musíte začít teď trénovat odpovídání na otázky k pohovoru. Uchazeči nejvíce selžou právě v části pohovoru. 

Pohovor spočívá ve správném sdělení svých myšlenek interviewrovi a zároveň předvedení svých dovedností. Pro nováčky může být tento způsob zkoušení během pohovoru nervy drásající 

Díky tréninku budete moci uklidnit své nervy a poskytnout smysluplné odpovědi na otázky.

Učení o Kvalifikacích

Kromě přípravy dokumentů a procvičování odpovídání na otázky při pohovoru, musíte také poznat požadavky na kvalifikace pro každé otevřené pracovní místo.

Kvalifikace a požadavky jsou standardní postupy, což znamená, že je už musíte splňovat, abyste se mohli ucházet o práci. Většina volných pracovních míst vyžaduje, abyste byli alespoň 18 let a starší a abyste byli absolventem střední školy.

Zkontrolujte webové stránky pro více informací o požadavcích na kvalifikaci pro určité pracovní pozice.

Jak se připojit k týmu 7-Eleven

Po přípravě dokumentů a ověření otázek, byste měli být plně připraveni podat žádost o práci. 

Zjistěte, jak se připojit k týmu 7-Eleven: Průvodce žádostí
Zdroj obrázku: Business Insider

V tomto průvodci vám ukážeme, jak podat žádost o práci a připojit se k týmu 7-Eleven prostřednictvím jejich oficiálního webu. 

Mějte na paměti, že obecný náborový proces je relativně podobný podání žádosti osobně nebo na mnoha kariérních událostech a veletrzích práce.

Vytvoření účtu

Přejděte na oficiální webové stránky a vytvořte účet, pokud ho ještě nemáte. Musíte si vytvořit účet, aby vám mohli poslat upozornění a poskytovat vám informace týkající se vaší žádosti. 

Zaregistrujte se a poté se přihlaste, až jste hotovi.

Vyberte si nejlepší volné pracovní místo

Po přihlášení přejděte na domovskou stránku Kariér a vyhledejte nejlepší volné pracovní místo, které odpovídá vašim dovednostem a kvalifikacím. 

Na webu je k dispozici stovky pracovních míst. Důkladně si přečtěte popis práce, abyste se dozvěděli o roli. 

Pouze se ucházejte o práce, na které máte kvalifikaci nebo s nimi máte zkušenosti.

Odeslání Vaší žádosti

Po zvolení pracovní nabídky, na kterou chcete podat žádost, klikněte na tlačítko Podat žádost. To otevře v novém panelu vašeho prohlížeče online formulář.

Prosím, vyplňte online formulář s vašimi informacemi, včetně vašeho jména, adresy, kontaktních údajů a dalších informací.

Nahrajte potřebné dokumenty a ujistěte se, že vše zkontrolujete před odesláním.

Účast na pohovoru

Pak obdržíte svůj harmonogram pro pohovor. Toto je čas, kdy musíte přijít brzy nebo minimálně 15 minut před harmonogramem, abyste se připravili mentálně na pohovor. 

Zodpovězte všechny otázky a prodávejte se co nejlépe. Nebojte se ptát otázky ohledně společnosti nebo zaměstnavatele. Po skončení pohovoru požádejte o kontaktní údaje, pokud byste později potřebovali s nimi mluvit.

Přijetí pracovní nabídky

Pokud budete vybráni, obdržíte od nich pracovní nabídku. Nabídka obsahuje přehled rolí, platovou sazbu a benefity. Před podepsáním nabídky si ji pečlivě přečtěte. 

Po podepsání budete mít novou uvítací schůzku a začátek práce brzy následovat.

Závěr

Připojení se k týmu společnosti 7-Eleven je pro mnoho lidí jedinečný zážitek. Společnost nabízí dobrou platovou sazbu a spoustu zaměstnaneckých výhod, abyste si zajistili finančně stabilní budoucnost. Pokud hledáte stabilní práci, je nyní ten správný čas podat žádost a přidat se k týmu 7-Eleven.

Číst v jiném jazyce